niedziela, 15 lipca 2012

Kite energy drink

Jakiś czas temu jeden z moich ulubionych energy drinków-Kite, przeszedł gruntowną przemianę czy na lepsze?
                                            Foto od Łukasza
Kite to energy drink produkowany specjalnie dla Polomarektu. Kiedyś charakteryzował się tym, że miał intensywnie owocowy smak, podobny do Kick energy drink z Tesco. Dziś Kite produkowany jest przez foodcare.
Inną dużą zmianą jest wygląd napoju. Foto puszek nie oddaje wszystkiego, bo butelka jest jeszcze bardziej bajerancka, przy czym już puszka jest przebajerowana. Połączenie rury wydechowej, amortyzatora, elektrod, znaczka promieniotwórczości(pewnie atom) i plam farby to wymysł chorego umysłu. Pierwszy raz w życiu widzę taki kicz a trochę puszek widziałem, ale zostawmy to już.
 Duża, litrowa butelka smakuje całkiem, całkiem i cena to około 2,7zł. Co do puszek to można mieć mieszane uczucia, bo Kite regular smakuje po prostu klasycznie i nie można mieć zastrzeżeń natomiast Kite cola to już inna para kaloszy.
 Obydwa smaki charakteryzują się dobrym pobudzeniem.
Foto od Łukasza

 Kite cola dodatkowo w składzie ma l-karnitynę i żen szeń, ale w smaku jest znacznie gorszy. Smakuje jak Cola z piaskiem(nie pytajcie skąd wiem jak smakuje cola z piaskiem), czyli jak n-gine cola, którego też nie polecam.
puszka Kite to wydatek 1,99zł. 

Oceny:
Kite butelka 1l- 4+
kite regular puszka- 4
kite cola puszka- 3-

3 komentarze:

 1. Pilem dziś cole - ohydna :C Czy sa tylko te dwa smaki?

  Rafał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. już jest trzeci tropical ponoć. jak będę miał czas to skoczę to polomarketu. pozdrawiam

   Usuń
 2. też piłam dziś kite colę i jest okropna w smaku, taka sztuczna i rozwodniona cola, fuuj :( nie wiem czy odważę się spróbować inne smaki kite

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.