piątek, 6 lipca 2012

Będzie Black energy sorbet

Jak donosi pb.pl: po sukcesie sorbetów markowanych logiem Frugo, przyszedł czas na lody spod znaku Black energy. 

Niestety możemy tylko spekulować, czy nowy sorbet będzie miał właściwości pobudzające, czy będzie tylko imitował smak popularnego energetyka. Tyle co wiemy na pewno to to, że black energy sorbet będzie musiał się różnić składem od oryginału, bo nie wszystkie składniki energetyku dobrze znoszą mrożenie.

Na te wszystkie pytania otrzymamy odpowiedź za co najmniej 2 tygodnie, czyli w czasie którym ma się pojawić w sprzedaży energetyczny sorbet.

Czy foodcare uda się uczknąć coś z sorbetowego tortu. Czy aura będzie na tyle sprzyjająca,  aby przyczynić się do sukcesu śmiałego pomysłu firmy z Zabierzowa? Na te wszystkie pytania przyjdzie nam jeszcze poczekać.

4 komentarze:

 1. Czy będąc w Czechach spotkałeś może jakieś odpowiedniki opisywanego produktu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sumie to ja w czechach nie byłem, tylko w kotlinie kłodzkiej a na zakupach w czechach byłem raz, bo akurat na to znalazłem czas.
   a co do pytania to nie, nie widziałem. jestem prawie pewny, że nigdzie na świecie nikt czegoś podobnego jeszcze nie robił. z dostępnych mi przesłanek formułuje wniosek, że pod względem dynamiki, wielkości, innowacyjności Polska to czołowy rynek światowy, więc dziwi mnie, ze w takich czechach wiele nowości znajdziemy wcześniej. no dziwne, ale nic nie zrobisz.

   Usuń
  2. Po tym jak włączono w kampanię energydrink Black samego Mike`a Tysona można się spodziewać, że i z Frugo odpalą jakąś ciekawą akcję, choćby właśnie taki lód. Zasada jest taka, że multiplikuje się brand, który przynosi zyski, a Frugo to czysty sukces. Dlatego na pewno niebawem będą lody, później jakieś gumy do żucia itd

   Usuń
  3. dlatego już nie mogę się doczekać prezerwatyw Frugo.

   Usuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.