środa, 29 maja 2013

Mixxed up guave i apple

Lidl ze swoimi energetykami nie przestaje nas zadziwiać. Był już Mixxed up fire był tez ice. Przypomnijmy, że jedyne kamikadze jakie można w obecnie na rynku dostać to Siti również z Lidla. Co tym razem przygotowała niemiecka sieciówka?

Cynk od Łukasza: Link

Zacznijmy od tego różowego czyli od mixxed up guave. Guave albo guava w zasadzie to gujawa czyli gruszla właściwa jak uściśla producent. Produkt mimo, że z podpisem guave to nie przypomina zbyt mocno Rockstara o tym samym smaku. Mixxed up jest zdecydowanie mniej słodki i w smaku czuć, że znajdują się też inne soki jak winogrono czy pomarańcza(ten drugi jakoś słabiej wyczuwalny).
Produkt jak na energy drinka to smakuje całkiem naturalnie.
Oprócz kofeiny i tauryny ma inozytol i glukuronolakton. Generalnie w smaku kwaskowaty

Co do pobudzenia to jednak się trochę zawiodłem, bo po 4 sztukach czułem pobudzenie, ale nie tak silne jak np. po Monsterze, Green upie czy Burnie, po których w takiej ilości trząsłbym się jak galareta.

Drugi odmiana to mixxed up jabłkowy. Ten smakuje jeszcze bardziej naturalnie, jak napój jabłkowy z odtworzonego soku jabłkowego, którego jest 5proc. w składzie. Jabłko całkiem dobre ani nie przesłodzone, ani nie kwaśne. Co do reszty to podobnie jak w pierwszej odmianie. Reasumując taki soczek jabłkowy z dopalaczami;)

Oba produkty kosztują 1,59zł i są sprzedawane w puszkach 330ml, czyli bardzo korzystnie.

Oceny: Guava 4+, Apple: 5

2 komentarze:

  1. W biedronce dwa nowe smaki Be Power się pojawiły.

    OdpowiedzUsuń
  2. już wiem, widziałem u Łukasza. Wpadnę do biedro po nie ale dopiero po powrocie do Polski. Na radzie testuje czeskie specyfiki.

    OdpowiedzUsuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.