poniedziałek, 25 czerwca 2012

Nergal twarzą Demon Energy Drink

Jak donosi portalspożywczy.pl : twarzą nowego energy drinka Demon energy drink zostanie Adam "Holokausto" "Nergal" Darski.

Już wcześniej  Łukasz donosił, że Demon nie jest absolutnie godny polecenia: http://pl-pl.facebook.com/pages/Energy-News-PL/413229992037495 . Nie mamy powodu, aby mu nie wierzyć. Firmie Agros nowa życzymy tylko minimalizacji strat.6 komentarzy:

 1. pomóc może to, że te 300 tys zl które zarobił nergal za ta kampanie poszło na fundacje walcząca z bialaczka o czym pisali na pudelkach i innych

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiem tak: ten facet to pajac a nie satanista, taki badziewiasty satanista. siłą rzeczy nasuwa się skojarzenie: badziewiasty satanista to i pewnie badziewiasty energetyk.

   Usuń
 2. Za reklamowanie się tym jegomościem ja życzę firmie, żeby ich straty były maksymalne. Sorry, ale uważam, że są granice, których nie powinno się przekraczać, a wiele osób i firm robi to na siłę, bo skandal, chamstwo etc, to najlepszy chwyt reklamowy.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aż taki zły to nie jestem. wolę im powiedzieć żeby się opamiętali a nie od razu skreślać, tym niemniej demona nie kupię chociaż miałem go już namierzonego.

   Usuń
 3. Ale z tego co wiem to Nergal kiedyś sam powiedział, że nie jest satanistą. Jego mroczny wizerunek wynika na pewno po części z muzyki jaką tworzy. Muzyki, którą niektórzy od razu łączą z satanizmem... No i według mnie jest to zdecydowanie ciekawsza postać do promowania czegoś niż jakieś Khalidovy, Michalczewskie i Adamki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to wyślij mi link w którym jest ta wypowiedź. poza tym ten gościu to imbecyl używa słów których nie rozumie.

   Usuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.