niedziela, 17 czerwca 2012

Frugo od Maspex, czyli Life

Po sukcesie napojów owocowych w szklanych butelkach marki Frugo, swoich sił na tym polu próbuje Maspex Wadowice ze swoim Lifem. Czy Life jest równie udane jak Frugo? Za chwilkę się tego dowiecie.

W ręce wpadły nam dwie odmiany smakowe: czarna i zielona. Zacznijmy może od czarnej.

Czarny Life jest zdecydowanie bardziej kwaśny niż Czarne Frugo. Dość mocno w smaku przebija się jabłko, aronia i wiśnia. Ponadto producent podaje, że w składzie znajdziemy: winogrono, pitahai i cytrynę. Sok jest zadziwiająco klarowny jak na tego typu produkty. Do plusów produktu niewątpliwie musimy zaliczyć cenę wahającą się od 1,09zł(eclerc) do 1,5zł za butelkę(250ml).
Czarny life smakiem zdecydowanie przegrywa z czarnym frugo, ale wygrywa cenną.

nasza ocena 3+

Zielny life jest zdecydowanie lepszą alternatywą dla frugo niż jego czarny brat. Co prawda w smaku również na pierwszy plan przebija się jabłko, ale czuć równie silnie kiwi i chyba marakuje. Soczek jest odpowiedniej słodkości. Smakiem co prawda ustępuje zielonemu Frugo, ale przy takiej różnicy w cenie warto sięgnąć po tańszy zamiennik.

Nasza ocena: 4

3 komentarze:

 1. no a dla mnie frugo czarne jest kwaśniejsze niż life, natomiast jeśli chodzi o zielony life, zdecydowanie lepszy od frugo, które może się przy nim schować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie no czarne frugo na pewno nie jest kwaśniejsze, a różowego life piłeś?

   Usuń
 2. Raz piłem czarnego life'a i już nigdy więcej nie powtórzę tego błędu. Frugo o wiele lepsze. ;)

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.