piątek, 27 kwietnia 2012

Trochę newsów.

Mike Tyson już oficjalnie twarzą Black Energy drink. Powiemy też o Monsterze i Rockstarze.

Od tej pory napoje Black będą sygnowane marką "Black Mike Tyson Collection". Dostępne będą w pięciu wersjach smakowych: original, light, cuba libre, moijto oraz kamikaze.
Ponadto Włodarski ma ambitne plany walki o prymat na rynku energetyków. Planuje w najbliższym czasie uzyskać 35proc rynku, docelowo nawet 50(jak podaje wyborcza biz.)

Co do Montera to właśnie pojawił się w supermarkecie Eko. Koszt puszki dziś to 4,99zł. Póki co nie firma nie ma w planach wprowadzania nowych smaków, więc na dzień dzisiejszy musimy zadowolić się trzema smakami.

Rockstar
jak donosi Łukasz(http://www.facebook.com/photo.php?fbid=440247329335761&set=a.415146441845850.116008.413229992037495&type=1&theater) w Raście możemy zdobyć już trzeci smak Rockstara, czyli orange. Ze zdjęcia możemy wywnioskować(po napisie elekrtolite0, że to napój trochę zbliżony do izotonika, czyli pewnie w smaku niezbyt wyborny. co zresztą potwierdza nasz korespondent. W raście możemy nabyć go za 4,49zł.
Ponadto bardzo możliwe, że lada moment dostaniemy nowy smak napoju od rockstara a konkretnie Durance.

9 komentarzy:

 1. Byłem dziś w największym z Rastów w Olsztynie,i zapytałem o tego Xdurance.Pani sprawdziła w bazie danych co i jak.Napój figuruje na liście,że niby zamówiony,ale nie doszedł.Nie wiem z jakich to powodów,ale póki co nie ma.Ale deczko mnie wkurwili bo w gazetce był pokazany...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. patrzyłeś może gdzieś, jaki może być ten xdurance? w sumie cieszę się, że wprowadzają nowe smaki, przynajmniej będzie fajna walka z monsterem. dziwię się tylko, czemu jeszcze włodarski nie zareagował. mógłby zrobić level upa w dużej puszce i by było pozamiatane, jak dla mnie.

   Usuń
  2. Trudno powiedzieć.
   Moim zdaniem mogliby zrobić raczej n-gine'a w dużej puszce(składem i smakiem jest bliższy nowym konkurentom).

   Usuń
 2. A w Żabkach nowe smaki są w sprzedaży ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze nie ma. tak na marginesie to prosiłbym się podpisywać jakoś: pseudonimem, imieniem itp. bo to zawsze ułatwia dyskusję. pozdro.

   Usuń
 3. Oficjalnie mówię pas na takie wybory kontrowersyjne do power drinków i tak black lepszy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oficjalnie z anonimowego konta... no nieźle. jakie wybory, bo nie rozumiem. proszę napisać po polsku.

   Usuń
 4. Chyba ucięło mi wypowiedz chodziło mi o to że wybrali Mike Tysona na twarz Blacka i że tiger jest przynajmniej "gorszy pod względem" złych wyborów promowania , przecież wszyscy znamy wybryki tysona oskarżenia za gwałt itp..nie wiem czym się black kierował wybierając kogoś takiego. Moim zdaniem strzał w stopę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście racja, ale tu do Polski często takie informacje nie docierają. Poza tym Tyson za oceanem dziś nie jest już żadną gwiazdą, ale u nas jest.

   Usuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.