piątek, 20 kwietnia 2012

Carrefour- codziennie dziwne ceny!

Pisaliśmy ostatnio o dziwnych cenach napojów w markecie carrefour na przykładzie energetyka Bewy Kleszczów. Okazuje się, że w Carrefour można znaleźć więcej takich smaczków.
Cynk i foto od Łukasza: http://pl-pl.facebook.com/puszki?sk=wall&filter=12

Otóż okazuje się, że super, hiper green up acai z podwyższoną dawką kofeiny jest gorszy od jego słabszego rodzeństwa. No cóż... a przynajmniej sugeruje to cena.
Innym takim kwiatkiem jest cena Laysów. TV paka kosztuje 3,69zł za sztukę natomiast większa Mega paka ponad 6zł. Żeby było śmieszniej okazuje się, że w przeliczeniu na gram produktu tv paka jest zwyczajnie tańsza, czyli kup więcej zapłać więcej. To musiał chyba minister zdrowia wymyślić, taki przedsmak podatku czipsowego.

Wyniki ankiety sprzed paru tygodni.
Zdecydowanie najczęściej czytacie tego bloga ze względu na info o energy drinkach, ważne dla was jest też info o promocjach z piwem itp. i oczywiście newsy. Natomiast nie interesuje was info o frugo, więc zgodnie z waszymi preferencjami będzie się rozwijał w tych kierunkach. Za momencik wrzucę info z ciekawych promocji. Wszystkim za oddanie głosu w ankiecie serdecznie dziękuje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.