wtorek, 3 kwietnia 2012

Czy będzie Pepsi z ludzkich płodów?

To nie żart. Taka sytuacja faktycznie może mieć miejsce a to za sprawą nowego dietetycznego napoju Pepsi next.

                                                                                                      Pepsi next ma mieć o 60                                                 proc. mniej cukru od klasycznej pepsi, ale zachować jej smak.

Jak donosi portal Nowy Ekran i Frodna.pl napój może zawierać wzmacniacz smaku opracowany z wykorzystaniem komórek pochodzących z płodów poddanych aborcji!
A to za sprawą biotechnologicznej firmy Senomyx, która produkuje słodziki, polepszacze smaku i zapachu. Jak donosi organizacja Children of God for Life firma Senomyx wykorzystuje do prac komórki zamordowanych ludzi.

W tym miejscu dochodzi do uzasadnionej obawy, że tego typu słodziki i polepszacze mogą się znaleźć w nowej Pepsi. Mimo, że Pepsi zaprzecza, że w nowym produkcie będzie można znaleźć produkty z senomyxu my nie dajemy wiary, ponieważ te firmy w 2010 roku podpisały czteroletni kontrakt warty 30 mln dolarów na dostarczanie właśnie słodzików i wzmacniaczy smaku.
Czy będą to akurat produkty wytworzone w morderczym procederze nie wiadomo, ale warto na zimnie dmuchać. Jak dobrze wszyscy wiemy receptury napojów jak coca cola czy pepsi są tajne, więc możemy się nigdy nie dowiedzieć co konkretnie tam dosypują.

1 komentarz:

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.