wtorek, 10 kwietnia 2012

9mm Energy Drink.

Na ilość premier energy drinków na polskim rynku nie możemy narzekać. Po Rockstar energy drink i Monster energy drink przyszedł czas na 9mm energy drink
Na wstępie chcieliśmy pozdrowić dystrybutora za możliwość bez odpłatnego przetestowania napoju. Mimo pewnej niefrasobliwości po stronie marketingowców 9mm energy drink tą współpracę będziemy pamiętać dobrze.

Od 9mm energy drink otrzymaliśmy upominek w skład którego wchodziło: 2 puszki 9mm energy drink, firmowa czapka, smycz, długopis i oczywiście wizytówka.

Ale do meritum. Po 9mm energy drink nie spodziewaliśmy się wiele, szczerze to myśleliśmy, że będzie bliźniaczo podobny do redbulla czy tiera, na szczęście jest zdecydowanie bardziej owocowy. Całkiem dobry wyważony.
Co do pobudzenia to jest standardowe.
Na plus 9mm energy drink trzeba zaliczyć dość ciekawy design puszki. puszka ma przypominać pocisk za sprawą plastykowej zatyczki. Nam zawsze imponowały proste rozwiązania, więc zatyczka jest jak dla nas jak najbardziej ok.
Na minus trzeba zaliczyć fakt, że 9mm ma dość niskie stężenie witamin.

9mm energy drink jeszcze w detalu nie widzieliśmy, ale po allegro chodzi po 2,99zł co jest ceną do zaakceptowania.Kampania marketingowa napoju prowadzona jest głównie na portalach społecznościowych, stronach i blogach poświęconych energy drinkom.

Nasza ocena: 4

9 komentarzy:

 1. http://www.facebook.com/puszki gość wypróbował dużo większy asortyment. Jesteś leszcz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak wiemy, znamy tą kolekcje.
   Łukasz(czyli ten kolekcjoner) bywa tu często i się udziela. obydwaj bardzo się szanujemy. natomiast ty jesteś jebanym dzieckiem neo. idź lekcje odrób a nie energy drinki pić. żegnam

   Usuń
 2. Pozwól,że nie skomentuje treści komentarza Anonimowego.Jest mi przykro,że moi "fani" zachowują się w taki sposób.


  http://desmond.imageshack.us/Himg29/scaled.php?server=29&filename=9mms.jpg&res=landing

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. normalnie takie komenty kasuje, ale ten typek już któryś raz do mnie w ten sam sposób podbija. ale nie ma co się dziwić na bloga może wejść każdy, więc zawsze się znajdzie jaki przypał.

   Usuń
  2. a co do foto to dobrze, że się chwalą. jest czym;)

   Usuń
 3. Z kwestii "dizajnu" puchy muszę się przyczepić do plastikowej zatyczki. Nie jest ona co prawda brzydka, ale osobiście jeżeli miało to imitować nabój, myślę że lepsze było by aluminium, w kolorze srebrnym. Nie mniej jednak, pomysł mieli nie głupi.

  OdpowiedzUsuń
 4. pozornie tak, bo faktycznie lepiej by to wyglądało, ale wiesz z jedne strony podwyższa to koszt o parę groszy z drugiej takie aluminium może się giąć co dawałoby efekt komiczny. dodatkowo weźmy pod uwagę, że to było chyba wymyślone w USA, więc mógłby byc problem bo przy otwieraniu nie jeden amerykanin by się pociął tą zatyczką, więc pozwy by poleciały, że hoho.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piszecie 2,99zł na Allegro hmm... ja tak jak reszta do kolekcji szukałem po sklepach i nie znalazłem :/ za to jakby ktoś szukał to obecnie na Allegro znajdzie zgrzewkę za 30zł hehe co daje 1,25zł/puszkę :) Czy moja wątroba to wytrzyma ? To się okaże hehe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to tak wam sprzedasz siadła. No trudno, bo nawet nie najgorszy był.

   Usuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.