środa, 29 sierpnia 2012

Roczek!

W poniedziałek dość niepostrzeżenie minął rok od otwarcia tego bloga, chociaż pierwszy tekst specjalnie na tego bloga powstał dopiero piątego września(wcześniej były tu teksty z(http://teoriazycia.blogspot.com/)

 Przez ten rok napisaliśmy 116 notek, czyli bardzo przyzwoitą ilość.

Łącznie wszystkie notki zostały przeczytane: 108 465 razy, co jest wynikiem dobrym, ale liczyliśmy na liczbę o połowę wyższą, tym bardziej, że dynamika przyrostu popularności bloga była początkowa wręcz oszołamiająca.

Najpopularniejszym tekstem tego bloga jest:
 Monster energy drink- recenzja. , który do tej chwili został przeczytany 11840razy.
2 miejsce: Monster energy drink już niedługo w Polsce. 5280 razy
 3 Lody Frugo. 5100 razy
 4. Żółte frugo. 3311razy
5. Czerwone Frugo na walentynki.3230 razy


Przez ten rok dwukrotnie zmienialiśmy szablon bloga, dwukrotnie też zmienialiśmy logo. Energy-drinki.blogspot dalej będą się zmieniać, nie tylko wizualnie, ale też pod względem treści(formuła się już nieco wyczerpała i naśladowców jest od chuja).

Na blogu będzie z pewnością więcej ekonomi, ale w przystępnej formie. Co prawda planujemy wiele, ale to zależy od Was czy coś zostanie wprowadzone w życie. Kilka projektów związanych z tym blogiem zaniechaliśmy z powodu nikłych wpływów reklamowych. Im więcej zarobimy tym więcej damy od siebie, proste.
 Planujemy też kilka akcji konsumenckich wymierzonych w firmy żerujące na niskiej świadomości konsumenckiej Polaków.

Podziękowania
Za wkład w bloga chcielibyśmy w szczególności podziękować: Łukaszowi, Mateuszowi i Stiviemu no  i wszystkim czytelnikom;)

Ten rok był dość spokojny i nie obfitował w kłótnie na blogu, poza kilkoma incydentami było tu wręcz sielsko i oby tak pozostało. 

10 komentarzy:

 1. Gratuluję udanego pierwszego roku! Liczba wyświetleń wg mnie całkiem imponująca. Nieskromnie dodam, że jakiś tam ułamek jest moją zasługą :) Powodzenia w kolejnym roku, oby tematy dostarczały się same, a Ciebie nie dopadło zniechęcenie tworzeniem tegoż bloga.

  Mateusz (tak gdybyś zapomniał, że ukrywam się teraz pod tym nickiem)

  PS. Tobie wchodzi ten link z kolekcją puszek Łukasza? Bo jak klikam w niego to mi wywala: "nie znaleziono żądanej strony".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem Mateuszu, że używasz pseudo Nygga sam przecież mnie o tym informowałeś.
   Podziękowania były za wkład, pisałem o tym.

   A ten link od Łukasza to też zauważyłem, że się spieprzył jak bawiłem się trochę w kodzie strony. coś mi nie wykrywa wszystkich znaków i przez to. jakoś to spróbujemy naprawić w wolnej chwili.

   Usuń
 2. Wiem, że informowałem, ale to było tak dawno i na tyle długo się nie udzielałem, że mogło Ci to z głowy wypaść, stąd przypomnienie. I szczerze mówiąc to mój wkład w "rozwój" - jeśli można użyć takiego słowa - jest raczej znikomy, więc tym bardziej jestem zaskoczony podziękowaniami. Niemniej jednak dzięki za nie :)

  A co do tego linka to wiesz, ja Cię nie pospieszam. Tak tylko zwróciłem uwagę, ale widzę, że już wiesz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że mówisz, że coś nie działa, ale akurat sam niedawno to zauważyłem. mogłem nie wiedzieć bo i tak na tego fan page wchodzę przez facebooka. a z tym kodowaniem to mi stivi będzie działał, bo ja nie za bardzo w te klocki kumaty.

   Usuń
 3. Dziękuje za wspomnienie mnie w notce i życzę dalszych sukcesów!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję sukcesu bloga :) Mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijał w takim tempie i z niecierpliwością czekam na nowe wpisy :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym roku chciałbym tak z ćwierć milion mieć. pożyjemy zobaczymy. pozdro

   Usuń
 5. Cieszy mnie bardzo że blog się rozwija. Serce raduje się gdy projekt do którego człowiek dorzuci swoje przysłowiowe trzy grosze się rozwija tak prężnie. Życzę jeszcze lepszych wyników i powodzenia, a z kodowaniem jeszcze zadziałamy :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.