niedziela, 16 czerwca 2013

Rockstar Green Apple i Bubbleberry

W Czechach mają dwa nowe, całkiem fajne smaki rockstara. Jest też duża szansa na to, że pojawią się w Polsce. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Zanim przejdę do recenzji mały suchar:  Po co dres idzie do lasu?   -poziomka

No bo między innymi dzisiaj będzie o poziomkach. Co prawda kupując Rockstara buubleberry byłem przeświadczony, że kupiłem produkt o smaku jagodowym. Niebieska puszka mnie zmyliła i do tego jakoś nieopatrznie przeczytałem blueberry. Buubleberry raczej z gumą jagodową mi się kojarzy, ale sorry, ale ja biegły z języków nie jestem.

Ten niebieski czyli poziomkowy rockstar w składzie bardziej podobny do zwykłych rockstarów niż do xdurance. Smak bardzo fajny. Pobudzenie też ok, bo wypijając dwie puszeczki i do tego jeszcze trzecią semtexa nie kimałem całą noc. To dobrze bo miałem taką podbramkową sytuację, że nie musiałem pracować całą noc.

cena to jakoś 26 koron czeskich czyli coś koło 4,5zł za puszkę 0,5l.

moja ocena: 5

Drugi nowy smak to zielone jabłuszko. Bardzo fajny smak. Może trochę chemiczny, ale myślę, że taki powinien być. Jak na rockstara przystało to bardzo słodki, ale nie mdły. W obu odsłonach cukier to aż 13,8%.
Dlaczego sądzę, że niedługo powinny pojawić się w Pl? ponieważ na puszcze mamy też napisy w języku polskim. Identyczną sytuację mieliśmy rok temu z rockstarem Xdurance.
A co do rockstara zielone jabłuszko do zdecydowanie polecam mocno schłodzony. Na prawdę orzeźwia.

Moja ocena: 5

4 komentarze:

 1. Czemu tylko dają nowe smaki rokstarów i monsterów,
  jabym chciał zobaczyć jaki nowy smak Tigera czy GreenUpa a nie to świnstwo.

  Pozadawiam Janusz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może greenup coś wymyśli nowego, ale na Tigera bym nie liczył tym bardziej, że oni nawet sobie sami tych energetyków nie robią, tylko krynica vitamin.

   pozdrawiam

   Usuń
 2. piłem to 2 dni temu z czech na stacjach czeskich po 35koron. polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rockstar zodzi

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.