niedziela, 10 marca 2013

Tiger Tabs

Energetyki w tabletkach to interesujące rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dawkę energii zamknięta w małym pudełku, bo np. z jakiś przyczyn nie mogą taszczyć ze sobą butelek. 

Co do małych objętości to chyba eksperyment z shotami się nie, więc pora na tabsy. Energy shoty miały podstawową wadę, były za drogie. Tabletki nie mają tego defektu.

Tiger tabs nabyłem w Realu w promocji. Tabletki były dodane gratis do butelki litrowej Tigera. Całość kosztowała 5,99zł.

Tabletek w tubie mamy 20 sztuk co odpowiada 5ciu litrom napoju energetyzującego, chociaż producent sugeruje w tym miejscu rozpuszczać w litrach 4ech. Po prostu 200ml napoju przygotowuje się z jednej tabletki, która zawiera tyle składników aktywnych co 250ml Tigera.
 Tutaj warto przytoczyć przykład Be Powera w tabletkach, który trochę oszukuje, bo każe rozpuszczać tabletkę w 200ml, tylko że wtedy odpowiada to 200ml energy drinka, czyli w tabletce jest o 1/5 mniej kofeiny a reszty składników jeszcze mniej.

Co do smaku napoju z tabletek Tiger to nie jest to co tygryski lubią najbardziej, szczególnie jeśli ktoś ceni sobie nagazowanie napoju. Dodatkowo jeśli ktoś jest przeciwnikiem napojów typu light to zdecydowanie nie dla niego, ale jeśli komuś nie przeszkadza brak cukru to polecam jak najbardziej.

Smak tabsów Tigera jest lepszy niż Be Powera. Do tego lepiej się rozpuszczają mimo, że nie mają jakieś super druper dwukomorowej formuły, czy jakoś tak.

Fajna sprawa przy tabsach to, że możesz sobie manipulować stężeniem w dużo większym stopniu niż tradycyjną formą(dość ciężko zagęszcza się tradycyjny energetyk). Tabsa możemy też wrzucić do każdego innego napoju np. do Coli.

Generalnie tabsy polecam, bo są poręczne, tanie i niskokaloryczne.

Moja ocena: 5-

4 komentarze:

 1. Przecież takie tabletki były dostępne wcześniej chociażby: Iron Puls,Stary Tiger professional a
  także stary Tiger w saszetkach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie można kupić te Tiger tabsy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :"Tiger tabs nabyłem w Realu w promocji. Tabletki były dodane gratis do butelki litrowej Tigera. Całość kosztowała 5,99zł"

   Usuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.