niedziela, 8 stycznia 2012

kisiel frugo.


Kisiel frugo wchodzi na rynek. Kisiel dostaniemy w czterech smakach.

Kisiel mimo, że nawiązuje koncepcją smaku jednoznacznie do frugo, będzie oznaczony dwoma logami: gellwe i frugo. Jest to o tyle zastanawiające, że po sukcesie Tigera w firmie Włodarskiego doszło do rebrandingu w wyniku którego zrezygnowane z zbiorczej nazwy gellwe dla wszystkich produktów na rzecz szyldu foodcare, ale mniejsza o to.

Oferta kisieli frugo będzie z czasem rozwijana. Firma foodcare rozważa w dłuższej perspektywie czasu stworzenie napoju energetyzującego pod brandem frugo.

5 komentarzy:

 1. w jakim sklepie można kupić kisiel frugo ?
  w Biedronce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szczerze powiedziawszy to nie wiem, bo nigdy nie gustowałem w mączce ziemniaczanej z sokiem, ale podejrzewam, że raczej należałoby szukać w super i hipermarketach i delikatesach. może jest w biedro jak będę robił tam zakupy w najbliższym czasie to sprawdzę. pozdrawiam.

   Usuń
 2. kiślów, nie kisieli:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Różowy jest bardzo podobny w smaku do napoju "Zbyszko 3 grejpfruty", a wrażenie "wygarbowanego języka" po nim jak po kwaśnych żelkach. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach i z pewnym zamiłowaniem do masochizmu. Czarny ma fajny aromat, ale jest mdły.
  Najbardziej udane kisielki to moim zdaniem biały i żółty.

  OdpowiedzUsuń

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.