poniedziałek, 22 października 2012

Vitamin shot oshee

Coraz więcej firm szukając godziwego zarobku swoją szanse upatruje w produktach funkcjonalnych. Przykładem takiego działania jest firma oshee ze swoim vitamin shotem.

Wypróbowaliśmy odmiany z magnezem.
  Pierwsze wrażenie z napojem jest pozytywne. Brak smoków itp. bajerów na puszce. jest niewątpliwie dobre podejście.
W oczy rzuca się bogata w treść etykieta, ale po przyjrzeniu się z bliska okazuje się, że jest to wrażenie złudne. Producent w składzie deklaruje wyciag z żen szenia i garany, niestety nie podaje w jakiej ilości.

W składzie mamy też mleczan magnezu, wit B5 i B6. W zapachu doszukujemy się nut brzoskwiniowych/egzotycznych. W smaku natomiast smakuje jak sok pomarańczowo-marchwiowy, czyli niezbyt fajny.
 Cena regularna nie jest nam znana, bo ustrzeliliśmy za 1,89zł w promocji w carrefour. Produkt nie przypadł nam do gustu. Za tą cenę to bez problemu nabyłbym chelat magezu, lub chociaż multiwitaminę.

Jeśli komuś się to przyda to do codziennej suplementacji polecałbym z tańszych środków to: Filomag B6(magnez, witb6), Zincas forte(cynk), ale nie zaręczam wam, że kupicie bez recepty i jakby było mało to polecam Vitamin b compleks(mieszanka różnych witamin z grupy b). Wapń najtaniej wychodzi chyba w tabletkach, w tubkach podobnych do plussa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę nie umieszczać linków do innych blogów w komentarzach, bo takie wiadomości będą kasowane.